Yasal Uyarı 16NİS
Yasal Uyarı

 

YASAL UYARI

 

1.) Sitelerimizde kesinlikle büyücülük üfürükçülük ve nüshacılık hizmeti verilmemektedir. Site ve sosyal medya hesaplarımızın amacı kuran ayetlerini dua ve esmaları kendi okumak ve yazmakla uğraşmak istemeyenler için tarafımızdan yazılıp göndermektir.

 

2.) Sitelerimize başvuruda bulunan kişilere kendi istek ve talepleri doğrultusunda tarafımızca bakım yapılır. Kendi talepleri dışında hiç kimseye tarafımızca zoraki bakım yapılmaz. Kişilere manevi bir sıkıntı olduğu zorla beyan edilmez. Ayrıca Her kişi manevi rahatsızlığını sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda mevcut belirtiler üzeri kendi belirleyebilir. Ziyaretçilerimiz böylece dini istismara uğramaktan ve baskı altına alınmaktan kurtulur.

 

3.) Sitelerimizde Kişinin talebi üzerine kişiye Rukye ve Bioenerji Çalışması Yapılabilir. Lakin Unutulmamalıdır ki Bütün takdir ve şifa verme Allah’ın elindedir. Tarafımızdan kimseye bizim elimizden şifa bulacağı iddia edilmez.

YASAL UYARI 1.) Sitelerimizde kesinlikle büyücülük üfürükçülük ve nüshacılık hizmeti verilmemektedir. Site ve sosyal medya hesaplarımızın amacı kuran ayetlerini dua ve esmaları kendi okumak ve yazmakla uğraşmak istemeyenler için tarafımızdan yazılıp göndermektir.

Tıkla Ara
Whatsapp Yaz!

Havas İlmine Dair Ne Varsa gunayhoca.com.tr de var

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.