Hakkımızda

 

Biz kimiz.?
www.sirulhavas.com (YANİ HAVAS’IN SIRLARI) sitesi olarak ilk 2000’li yıllarda Türkiye’nin ilk Havas ilmi sitesi olan havaskitaplari.net sitesiyle Türkiye’de Havas ilmi adına internet ortamında hizmet vermek amacıyla; internet yayın hayatına başladık.

Havaskitaplari.net ile Rahmetli İdris Çelebi ile birlikte Türkiye ve Dünya’da Havas ilmi konusunda yazılan kitapları ve kitaplarımızı, çeviri ve çevirilerimizi ayrıca özellikle de DENEYİMLERİMİZİ önceki internet sitelerimizde sizlerle paylaştık. İnternet ortamında paylaştığımız bilgilerle Türkiye’nin en büyük Havas ilmi sitesi olduk. Olmayada devam edeceğiz.

Hali hazırda bulunan hemen hemen bütün Havas ilmi ve medyum sitelerinde bizim paylaştığımız bilgilerimizi kullandılar ve kullanamaya devam ediyorlar. Çünkü bizden başka farklı bir bilgi paylaşımında bulunan ve içerik üreten herhangi bir site bugüne kadar olmamıştır. Çünkü biz sürekli gerçek saf ve kaliteli bilgiler paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz.

Biz zaman zaman yaşanan aksilikler nedeniyle yayın hayatımıza kısmende olsa ara verdik. En son 2014 yılında ara verdiğimiz havaskitaplari.net sitemizi bu yıl farklı bir isimle www.sirulhavas.com (YANİ HAVAS’IN SIRLAR) ile tekrardan yayınlamaya karar verdik.

Biz internet ortamında sadece dün ve bugün değil 20 yıldır varız.

Yıllar içinde biriken; BİLGİ VE TECRÜBELERİMİZİ sizlerle paylaşmak amacıyla sürekli dinamik bir şekilde artacak olan DENEYİMLERİMİZİ ; GERÇEK, SAF, DÜRÜST VE KALİTELİ olarak paylaşmak için Köklü ve güçlü bir kadroyla sizlere hizmet vermeyi kendimize İLKE edindik. Biz bu amaçla kendimize İLKE edindiğimiz MİSYON ve VİZYONUMUZDAN asla vazgeçmeyeceğiz.

Aramıza katılan veya katılacak olan değerli üstat ve hocalarımızla yeni forum sitemizde; İLK YOLA ÇIKTIĞIMIZ ŞUUR VE İRADE İLE YOLUMUZDAN SAPMADAN sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Biz sizlere yıllarca hizmet etmekten onur duyduk ve onur duymaya devam edeceğiz.

Bizi takip edin ki sizlerle HAVAS İLMİ ADINA FARKLI KONULARI, FARKLI DENEYİMLERİ VE FARKIN FARKINI SİZLERE TATTIRARAK;

HAVAS İLMİ OKYANUSUNUN DERİNLİKLERİNDE SİZLERLE BULUŞMAYA VESİLE OLALIM.!

SAYGILARLA SIRRULHAVAS.COM.TR

Tıkla Ara
Whatsapp Yaz!

Havas İlmine Dair Ne Varsa gunayhoca.com.tr de var

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.